Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. Praca w Częstochowie Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni.

500+ realnym wsparciem?

Wychowanie dziecka jest kosztowne, ponieważ wymaga ponoszenia przez rodziców nakładów na utrzymanie, edukację, zdrowie przez wiele lat. Czy w takim razie program 500+ jest tak pomocny, jak może się wydawać i jak przekonuje rząd?
Powszechnie krytykowany przez ekonomistów i specjalistów od finansów może pomóc wielu najbiedniejszym rodzinom. Będą one otrzymywać co miesiąc 500 zł lub więcej, zależnie od liczby dzieci, na utrzymanie. Dzięki temu najbiedniejsi rzeczywiście odczują różnicę i będą mogli żyć godziwie, bez odmawiania sobie wszystkiego.
Nie zmieni to jednak faktu, że liczba urodzeń się nie zmieni, a polityka prorodzinna była w tym przypadku najważniejsza. Rodziny nie będą się decydowały na większą liczbę dzieci tylko dlatego, że dostaną 500 zł – dzięki temu będzie im się lepiej żyło, ale 500 zł to kropla w morzu potrzeb przy wychowaniu dziecka. Zwłaszcza, że i ta kropla może zniknąć – program nadmiernie obciąża budżet i według analityków nie utrzyma się długo.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...