Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. www.brajczewski.pl/ogloszenie/bogaty-wybor-dresowek-w-sklepie-online Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni.

Biznes porady biznesowe

Polska gospodarka w ostatnim kwartale nieco zwolniła swój rozwój odnotowując spadek PKB. Nie jest to jednak tylko Polski problem, ponieważ dotyczy również innych państw Unii Europejskiej.
Również niemiecka gospodarka odnotowała lekkie spowolnienie w stosunku do poprzedniego kwartału, natomiast francuska już całkiem spore, bo kilku procentowe, spada również kurs funta. Wszędzie spadają wskaźniki dotyczące inwestycji i w zasadzie nie powinno to dziwić. Długotrwały wzrost gospodarczy kiedyś w końcu musi się skończyć, to podstawowa zasada ekonomii.
W tej chwili istnieją również mnogie czynnik pozagospodarcze, bo polityczne nie służące gospodarce. Plan wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, zamachy terrorystyczne, których było kilka w ciągu ostatniego półrocza a także stale napływająca do Europy fala imigrantów sprawiają, że wśród przedsiębiorców pojawia się strach, a ten nie sprzyja inwestycjom, które staja się niepewne, a ryzyko z nimi związane zbyt duże. Póki Europ nie upora się ze swoimi problemami, póty nie ma się co spodziewać dużej poprawy.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...