Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. kork trittschalldmmung Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni.

Ceny mieszkań – ranking i porównanie

Zakup mieszkania wiąże się z poniesieniem dużych kosztów, zwykle przewyższających posiadane oszczędności i w związku z tym konieczne jest korzystanie z innych źródeł finansowania, choćby kredytów hipotecznych – tak robi około 60% nabywców. Aby koszty były jak najniższe i zadłużenie również często czeka się na odpowiedni moment, kiedy ceny na rynku są jak najniższe. Czy w tej chwili takie oczekiwanie ma sens?
Ceny mieszkań na rynkach są względnie stałe od początku tego roku. Odchylenia są niewielkie i zależą od rodzaju rynku oraz powierzchni. W największych miastach polski mieszkania do 38 m² na rynku pierwotnym nieznacznie tanieją, na wtórnym ceny rosną. Mieszkania 38-60 m² notują wzrost ceny na obu rynkach, co może wiązać się z dużym zainteresowaniem osób korzystających z programu MDM. Być może dlatego w trzecim i czwartym kwartale ceny zaczną spadać z powodu wykorzystania środków na bieżący rok. Największe spadki cen można odnotować w cenach mieszkań powyżej 60 m² jednakże nie dotyczą one najważniejszych miast – Warszaw, Krakowa oraz Gdańska. Tam ceny rosną.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...