Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? forbrukslanpadagen24.com Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. Discover Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni.

Co daje zawieszenie działalności?

Utrata płynności finansowej czy wystąpienie zdarzeń losowych mogą spowodować, że dalsze prowadzenie działalności gospodarczej będzie w danym momencie niemożliwe i trzeba ja tymczasowo zawiesić. Co można tym samym zyskać?
Przede wszystkim zakończenie działalności sprawia, pojawiają się ulgi podatkowe i zaprzestaje się opłacania koniecznych przy działalności składek, a także nie opłaca się zaliczek na podatek dochodowy, co jest dość istotnym plusem, zwłaszcza w przypadku utraty płynności finansowej. Niemniej, po upływie 30 dni od ostatniej składki ZUS traci się prawo do bezpłatnej służby zdrowia a okres zawieszenia nie lizy się do lat pracy.
Zaletą zawieszenia jest prostsza procedura wznowienia działalności – nie trzeba od początku rejestrować firmy, zakładać konta itp., bo te pozostają. Trzeba tylko przeprowadzić procedurę wznowienia, polegającą jedynie na złożeniu odpowiedniej dokumentacji do Urzędu Miasta lub Gminy.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...