Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. zakładanie spółek kraków Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni.

Co jeśli doradca finansowy wprowadzi w błąd?

Doradcy inwestycyjni i podatkowi są zobowiązani do posiadania określonego wykształcenia, ubezpieczenia oraz są kontrolowani przez specjalne komisje, do których można się zwrócić w razie ich nierzetelności lub podejrzenia błędów. Co jednak, jeśli to doradca finansowy zawiedzie?
Zawód doradcy finansowego w Polsce nie jest regulowany przez ustawę. Oznacza to, ze w zasadzie nie ma żadnego organu kontrolującego wykonywania zawodu oraz do którego można złożyć skargę w razie nierzetelności. Ta może być złożona tylko drogą cywilną do sądu, jednakże prawdopodobieństwo wyroku stwierdzającego winę doradcy jest mało prawdopodobne i w gruncie rzeczy niewiele zmienia. To zawsze na kliencie doradcy ciąży odpowiedzialność za podejmowane decyzje, a sam doradca nie musi być nawet ubezpieczony na okoliczność popełnionego błędu – to nie on go popełnia a klient.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...