Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. Kalkulator kredytu konsolidacyjnego Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni.

Co może przedsiębiorca po zawieszeniu działalności?

Zawieszenie działalności gospodarczej wiąże się z szeregiem ograniczeń w kwestii czerpania dochodu i dozwolonych działań, ale przedsiębiorca wciąż zachowuje część praw powiązanych z prowadzoną działalnością.
Przede wszystkim przedsiębiorca ma prawo do wykonywania czynności niezbędnych do zachowania lub zabezpieczenia źródła przychodów, a także czerpania korzyści i realizowania zobowiązań powstałych przed zawieszeniem wykonywania działalności gospodarczej. Oznacza to, że nie musi, a nawet nie powinien wycofywać się z wcześniejszych zobowiązań, ponieważ mimo zawieszenia grożą mu za to konsekwencje bieżące i przyszłe w postaci utraty kontrahenta.
Może także czerpać dochody z innych źródeł (rozpocząć nową pracę) oraz sprzedawać posiadany majątek trwały – swój i przedsiębiorstwa, jeśli uzna, że dłużej nie będzie potrzebny lub potrzebuje natychmiastowego przychodu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...