Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni.

Co można nabyć w ramach MDM?

Mieszkanie Dla Młodych jest jednym z popularniejszych i najbardziej znanych programów dofinansowujących zakup pierwszego lokalu mieszkalnego. Jaką nieruchomość jego ramach można nabyć?
MDM przeznaczony jest głównie na zakup lokalu mieszkalnego, przez który rozumie się zarówno mieszkanie, jak i dom jednorodzinny lub zakup spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu, ale środki można przeznaczyć również na wkład partycypacyjny przy budowie spółdzielni mieszkaniowej, wnoszony w zamian za prawo do lokalu.
W przypadku kupowanych mieszkań istnieje maksymalny limit powierzchni użytkowej, ustalony na poziomie 75 m², natomiast domu jednorodzinnego 100 m². W tym przypadku istnieje jednak wyjątek: jeżeli korzystający posiada przynajmniej troje dzieci, to limit powierzchni dla mieszkań i dla domów rośnie o 10 m².

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...