Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. adwokat zielona gora Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni.

Co sprawdzić przed wyborem funduszu?

Wybór funduszu inwestycyjnego nie może być dziełem przypadku. Tak jak w przypadku inwestycji indywidualnych sprawdzamy wiele informacji, tak powinniśmy przeanalizować działalność funduszu.
Wybierając fundusz należy przede wszystkim sprawdzić jak jego działalność kształtowała się w minionych okresach – poziom zysków, strat, najlepiej w różnych okresach i w porównaniu do konkurencji. To da pogląd na temat poziomu efektywności zarządzania funduszem, tego czy jest uznawany za bezpieczny i opłacalny na tle konkurencji. Pozwala także szybko zweryfikować decyzję i znaleźć fundusz lepszy niż analizowany.
Konieczna jest także znajomość osoby, która funduszem zarządza. To oczywiste, że mając własny kapitał zainwestowany w fundusz chce jak najlepiej nim zarządzać, jednakże poznanie jej dotychczasowych dokonań pozwoli określić, czy rzeczywiście zna się na tym, co robi, a powierzanie jej pieniędzy jest bezpieczne – w końcu jeśli dotąd zyski, które generowała były nikłe w wielu funduszach, to teraz nie będzie inaczej.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...