Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? zenbox Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. Błędne dane w BIK Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni.

Co zrobić, gdy bankomat zablokuje kartę?

Złe wpisanie pinu, uszkodzenia bankomatu lub karty mogą doprowadzić do nieprzyjemnej sytuacji, jaką jest zablokowanie jej w bankomacie. Co w takiej sytuacji można zrobić?
Jeżeli karta jest zablokowana w bankomacie banku, który ja wydał, to nie ma problemu. W ciągu tygodnia od dnia zablokowania należy złościć się do placówki z dowodem i prośbą o wydanie. Do tego celu będzie potrzebny wyłącznie dowód osobisty, potwierdzający tożsamość. W przypadku, gdy bankomat znajduj się poza placówka banku warto skontaktować się z infolinią (numer musi być podany na bankomacie) i dowiedzieć się, w której filii będzie można ją odebrać – czasem jest to najbliższa, ale bywa, że macierzysta.
Jeżeli bankomat należał do innego banku niż wydający, to karta jest w nim automatycznie niszczona. W takim przypadku będzie konieczne zgłoszenie się do banku w celu wydania nowej i zgłoszenia utraty bieżącej.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...