Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. contracor.com.pl Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni.

Czego nie można robić po zawieszeniu działalności?

Zawieszenie działalności gospodarczej może się okazać jedynym możliwym sposobem utrzymania się na rynku, gdy pojawiają się nieprzewidziane zdarzenia losowe lub utrata płynności finansowej. Czego jednak nie można zrobić po zawieszeniu?
Przedsiębiorca nie może dalej prowadzić zawieszonej działalności i czerpać z niej przychodów, a także czerpać w inny sposób (świadczenie usług na mocy umowy zlecenie lub umowy o dzieło) przychodów z działań oferowanych przez posiadane przedsiębiorstwo, ponieważ dowodziłoby to, że zawieszenie nie jest koneczne.
W okresie zawieszenia maszyny są nieużywane, a więc się nie zużywają i dlatego zgodnie z ustawą o podatku dochodowym od osób prawych nie można dokonywać odpisów amortyzacji. Zaprzestanie ich dokonywania musi nastąpić od kolejnego miesiąca po nastąpieniu zawieszenia działalności gospodarczej.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...