Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni.

Czym jest program MDM?

Zakup mieszkania wiąże się z dużymi kosztami, które nie każdy jest w stanie ponieść samodzielnie – poziom oszczędności Polaków jest niski, zdolność kredytową nie wszyscy posiadają, a nawet jeśli, to i tak trzeba mieć przynajmniej 15 % wkładu własnego. W takich przypadkach pomocny może okazać się program Mieszkanie Dla Młodych.
Program jest przeznaczony dla osób poniżej 35 roku życia na zakup pierwszego mieszkania. Oferuje dofinansowanie, dzięki któremu zakup mieszkania jest łatwiejszy – można wykazać przed bankiem posiadanie gotówki, kredyt automatycznie staje się mniejszy o kwotę dofinansowania.
W pierwszym okresie program MDM cieszył się niewielkim zainteresowaniem z powodu zbyt wygórowanych wymogów. Po nowelizacji jest jednym z popularniejszych sposobów gromadzenia środków finansowych przeznaczonych na zakup lokalu mieszkalnego.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...