Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni.

Czym jest rachunek oszczędnościowy?

Rachunki oszczędnościowo rozliczeniowe są bardzo popularne, ale coraz więcej osób otwiera jako uzupełnienie rachunek oszczędnościowy. Czym się on charakteryzuje?
Rachunki oszczędnościowe maja za zadanie gromadzenie nadwyżek kapitału i wypracowanie z niego zysku. Dlatego mają zwykle wyższe oprocentowanie niż ROR. Niestety mają tez mniejszą funkcjonalność. Z tych rachunków się nie płaci, więc nie posiadają kart, rzadko wypłaca się pieniądze – zwykle bezpłatnie można zrobić to raz, kolejne wypłaty i przelewy są płatne, a kwoty wahają się w granicach 5-25 zł za jedną wypłatę, zależnie od banku i rachunku. Nie powinno to jednak być problemem, ponieważ rachunki oszczędnościowe już z samej nazwy sugerują, że wypłaty nie będą częste i nie będą konieczne – pieniądze tam trafiające powinny być nadwyżką, w danej chwili niepotrzebną, ale generującą zyski na przyszłość.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...