Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? ubrania bmw sklep Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. Praca w Kielcach Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni.

Czym jest spółka cywilna?

Przed rozpoczęciem działalności należy zastanowić się w jakiej formie będzie ona prowadzona – to decyzja, od której będą uzależnione wszystkie kolejne. Czym więc jest spółka cywilna i czy warto się an nią zdecydować?
Spółkę cywilną może założyć co najmniej dwóch wspólników (osób fizycznych lub prawnych, ale nie spółek cywilnych) chcących osiągnąć wspólny cel, którym jest zysk. Każdy ze wspólników musi się zarejestrować samodzielnie oraz każdy musi wnieść wkład własny. Dodatkowo, wspólnicy muszą w nazwie spółki podać swoje nazwiska.
Istotną wadą tego typu formy prowadzenia działalności jest fakt, że wspólnicy odpowiadają całym majątkiem za zobowiązania firmy, podobnie jak w przypadku samozatrudnienia. Korzyścią natomiast niski wkład własny, uzależniony od potrzeb oraz swobodny wybór najdogodniejszej formy opodatkowania działalności ze wszystkich możliwych.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...