Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. kaizen Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni.

Dla kogo MDM?

Program Mieszkanie Dla Młodych jest bardzo popularnym sposobem uzyskania środków na finansowanie zakupu lokalu mieszkalnego. Dla kogo jest przeznaczony?
Przede wszystkim program jest skierowany do osób poniżej 35. roku życia, zarówno singli jak i małżeństw. W drugim przypadku bierze się pod uwagę wiek młodszego z nich.
Mieszkanie nabyte w MDM musi być przeznaczone na zaspokajania podstawowych potrzeb mieszkalnych nabywców, w związku z czym nie mogą oni być właścicielami lub współwłaścicielami innego lokalu mieszkalnego, również w przeszłości. W tym przypadku warunek może być pominięty, jeżeli nabywcy wychowują dzieci.
Jeżeli nabywca jest najemcą innego lokalu mieszkalnego, to aby móc skorzystać z programu MDM musi rozwiązać umowę najmu w ciągu 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy o przeniesieniu prawa własności do nieruchomości.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...