Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni.

Dlaczego można zaufać doradcy podatkowemu?

Zaufanie jest trudną sprawą, zwłaszcza jeśli chodzi o finanse – tak prywatne, jak i przedsiębiorstwa. Dlaczego więc warto zaufać doradcy finansowemu?
Doradca finansowy, aby mógł wykonywać swój zawód musi mieć odpowiednie wykształcenie – zwykle ekonomiczne, dodatkowo potwierdzone egzaminem państwowym, pozwalającym na wykonywanie zawodu. Gwarantuje to, że doradca posiada odpowiednią wiedzę. Nad tym zresztą czuwa również Krajowa Izba Doradców Podatkowych, mająca obowiązek kontrolować działania swoich członków, czyli wszystkich doradców w kraju. To do niej należy złożyć skargę na nierzetelnego doradcę i ona odpowiada za karę. Jeżeli rzeczywiście dowiedzione zostanie nierzetelne wykonywanie obowiązków, to KIDP może zawiesić lub odebrać prawo wykonywania zawodu. Klientowi, który ucierpiał przez nierzetelność doradcy wypłacane jest odszkodowanie, zwykle z obowiązkowego ubezpieczenia OC doradcy podatkowego.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...