Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. http://www.mennicakapitalowa.pl/product-pol-81-20-x-moneta-srebrna-1oz-Amerykanski-Orzel-2017.html Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni.

Doradztwo inwestycyjne

Rozpoczęcie inwestycji na giełdzie bywa trudne. Pojawia się mnóstwo pojęć, reguł i zasad, które należy poznać, trzeba nauczyć się odpowiednich sposobów analizy opłacalności inwestycji. W takich chwilach potrzebujemy pomocy i może jej udzielić doradca inwestycyjny.
Doradcą inwestycyjnym jest osoba, która ma odpowiednie uprawnienia i zdała egzamin państwowy, tym samym uzyskując prawo wykonywania zawodu. Jego zadaniem jest doradzanie inwestorom indywidualnym oraz spółkom w zakresie inwestycji. Pomaga znaleźć te, najbardziej opłacalne, dokonuje analizy rynku i doradza kiedy i z czego należy się wycofać. To właśnie on zarządza także funduszami inwestycyjnymi i portfelem akcji inwestorów, tak by zminimalizować ryzyko straty lub osiągnąć maksymalny możliwy zysk oczekiwany przez inwestora.
Skargi na doradców inwestycyjnych należy składać do Komisji Nadzoru Finansowego, która zajmuje się kontrolą i nadzorem nad doradcami.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...