Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni.

Elektroniczny nadawca sklep internetowy

W dużych miastach bardzo często można zauważyć bilbordy reklamowe, reklamy na budynkach, słupach etc. i dlatego bardzo często istnieje w nich obowiązek wnoszenia opłaty reklamowej. W mniejszych miejscowościach, gdzie nie jest to tak popularne, opłaty są również możliwe do pobrania, ale o wiele rzadziej.
Do wnoszenia opłaty reklamowej są zobowiązani właściciele nieruchomości, posiadacze samoistni nieruchomości, użytkownicy wieczyści nieruchomości gruntowych oraz właściciele innych urządzeń reklamowych, chyba że spełniają one warunki małej architektury.
Opłata ustalana jest na mocy uchwały Rady Gminy, która nie może jednak ustalić stawki wyższej niż wynika z decyzji Ministra Finansów. Składa się ze stawki stałej oraz zmiennej, zależnej od powierzchni reklamowej. Zwolnienie można uniknąć w przypadku, gdy powierzchnia reklamowa służy przekazywaniu informacji, służy upamiętnieniu miejsca lub osoby, jest niewidoczna z przestrzeni publicznej lub stanowi szyld zgodny z zasadami.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...