Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. sklepy internetowe magento Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni.

Francja stoi

Wiele gospodarek w ostatnim okresie notuje spadki. Mowa o naszej rodzimej, ale i wielu gospodarkach światowych – problemy Chin coraz bardziej zaskakują, niepokój budzi gospodarka Niemiec oraz Szwecji. Również Francja coraz bardziej niepokoi.
W pierwszym kwartale Francja odnotowała jeszcze niewielki wzrost PKB. Plasował się on zaledwie na poziomie 0,7 %, jednak był to zaskakująco dobry pozom, zwłaszcza w porównaniu do innych gospodarek i niepokojącej sytuacji politycznej wewnątrz kraju- zamachy jednak nie odbiły się w nadmierny sposób na gospodarce. Kwartał drugi dla gospodarki Francji nie był już tak dobry. Jeszcze nie zanotowano straty, jednakże postęp zatrzymał się i nie ruszył w stosunku do wcześniejszego. Powodem tego jest przede wszystkim spadek poziomu inwestycji, dotąd plasującego się na poziomie 1,3%, obecnie ujemnego a także spadku popytu i poziomu eksportu.
Dane te nie odnotowują najnowszych wydarzeń na rynkach oraz sytuacji politycznej (choćby Brexitu), więc możliwe, że sytuacja w kolejnym kwartale jeszcze bardziej się pogorszy.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...