Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? sądowa windykacja polubowna Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. koszule do pracy Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni.

Jak fundusze unijne wpływają na gospodarkę?

Fundusze pochodzące z Unii Europejskiej sprawiły, że powstało wiele nowych inwestycji i możliwości, dzięki którym gospodarka znacząco się rozwinęła. Jak wpłynęły na nią środki wykorzystywane w latach 2007-2013?
Według danych na koniec 2015 roku dzięki funduszom unijnym powstało ponad 400 tysięcy nowych miejsc pracy, co znacząco przyczyniło się do zmniejszenia poziomu bezrobocia. Część z nich na pewno powstała dzięki wsparciu ponad 30 tysięcy przedsiębiorstw i 240 instytucjom działającym w otoczeniu, a także realizacjom innych inwestycji – budowie, remontom i modernizacji 10 tysięcy kilometrów dróg oraz półtora tysiącowi linii kolejowych. Dzięki temu powstawały również nowe przedsiębiorstwa, a wiele z nich w przyszłości się rozwinie. W tym przypadku warto też zwrócić uwagę na liczne starupy, które powstają dzięki środkom z UE oraz przestrzeniom, w którym mogą funkcjonować a mogły powstać dzięki dofinansowaniom, jak Technopark Pomerania w Szczecinie.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...