Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni.

Jak wygląda procedura udzielania dofinansowania w ramach MDM?

Coraz częściej korzysta się programu Mieszkanie dla Młodych celem zakupu pierwszego mieszkania. Jak jednak wygląda procedura udzielania dofinansowania?
Pierwszy etapem jest weryfikacja informacji od klienta na temat mieszkania, które chce kupić: powierzchni, okresu kredytowania, wieku klienta itp. oraz tego, czy spełnia warunki programu. Po tym następuje wstępna decyzja banku oraz przyjęcie wniosku o dofinansowanie. Kolejnym etapem jest weryfikacja uprawnień klienta w systemie BOK Zlecenia oraz późniejsza rejestracja wniosku w tym systemie. Gdy wniosek jest rozpatrzony pozytywnie w systemie, ponownie rozpatruje go bank. Może wówczas poprosić o wyjaśnienie jakichś nieścisłości oraz dostarczenie brakującej dokumentacji. Jest to ostatni etap przed podpisaniem umowy, co następuje po pozytywnym rozpatrzeniu przez bank.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...