Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni. agito kod promocyjny www.wydawajdobrze.pl/agito-kody-rabatowe-kupony-gazetka

Jak wygląda stan wykorzystania środków UE?

Środki pochodzące z Unii Europejskiej od dawna służą rozwojowi gospodarczemu, ale są tez wsparciem w innych dziedzinach – środowiska, kultury. Jak wygląda stan ich wykorzystania z obecnie przyznanej transzy?
Dofinansowania z UE cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, o czym świadczy fakt, że do końca lipca bieżącego roku złożono 302,4 tysiące poprawnych wniosków o dofinansowania i wykorzystano aż 398 mld złotych.
Pieniądze z tego tytułu są wykorzystywane na wiele inwestycji rozpoczynanych zarówno przez prywatne firmy, jak i państwowe oraz jednostki samorządu terytorialnego. Wiele z nich pozwoliło na rozpoczęcie nowej działalności lub jej rozwinięcie, stwarzając tym samym nowe miejsca pracy lub poprawie komfortu życia mieszkańców poszczególnych gmin. Głownie za sprawą remontów, dbałości o środowisko i rozwojowi dotąd niedofinansowanych części infrastruktury.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...