Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? spółki na sprzedaż Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! transkrypcje wywiadów IDI Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. pomaranczarnia.pl/kantor Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. www.eko-sanit.pl Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni.

Jak wysokie może być dofinansowanie w MDM?

Program Mieszkanie Dla Młodych jest coraz częściej wykorzystywanym sposobem na gromadzenie środków finansowanych w celu zakupu lokalu mieszkalnego. Jaką kwotę można otrzymać w ramach dofinansowania?
Istnieje kilka progów procentowych, według których kwota jest naliczana. Progi te zależą od ilości posiadanych dzieci przez wnioskodawcę. W przypadku ich braku maksymalne dofinansowanie wynosi 10 %, jednego – 15 %, dwóch – 20 % i trzech lub więcej – 30 % wartości kwoty odtworzeniowej 1 m² powierzchni użytkowej z dnia, w którym złożono podanie o dofinansowanie, przy czym należy pamiętać, że wartość odtworzeniową zawsze ustala rzeczoznawca majątkowy w operacie szacunkowym, który jest ważny przez 12 miesięcy od jego powstania. Przy składaniu podania o dofinansowanie należy też pamiętać o ustalonych limitach dotyczących powierzchni: 50 m² dla mieszkań i 100 m² dla domów.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...