Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni.

Jak zawiesić działalność gospodarczą?

Prowadzenie działalności gospodarczej czasem okazuje się niemożliwe z powodu zdarzeń losowych czy problemów z finansowaniem jej. W takich chwilach często decydujemy się czasowo zawiesić działalność. Jak możemy to zrobić?
Zawieszenie działalności gospodarczej może się odbyć wyłącznie poprzez złożenie wniosku CEDIG-1 o wpis mówiący o zawieszeniu działalności gospodarczej, wraz z załącznikiem CEDIG-SC w przypadku spółek. Wniosek musi zostać dostarczony do Urzędu Gminy lub Urzędu Miasta osobiście, przy pomocy pełnomocnika lub listownie (w tym przypadku konieczne jest notarialne potwierdzenie zgodności podpisu). Wniosek może zostać złożony także drogą elektroniczną, przy czym konieczne jest użycie elektronicznego podpisu, podpisu potwierdzonego profilem e-PUP lub osobistym zgodnym z dowodem. Jest to konieczne by potwierdzić, że osoba składająca jest tą, za którą się podaje i ma prawo do zawieszenia działalności.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...