Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. windykacja polubowna Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni.

Jakie są wymogi przy zakładaniu spółki akcyjnej?

Jeżeli już na początku działalności zakładamy, że prowadzone przedsiębiorstwo będzie duże i będzie przynosiło duże zyski, ale i wymagało większych nakładów, to warto rozważy jako formę prowadzenia działalności spółkę akcyjną.
Spółki akcyjne przeznaczone są głównie dla dużych przedsiębiorstw. Pozwalają ona na osiągnięcie dużych zysków oraz uzyskanie dużego kapitału obrotowego. Spółki te posiadają akcjonariuszy, którzy pomagają w ich finansowaniu, natomiast w przypadku wystąpienia zapotrzebowania na dodatkowe fundusze można wypuścić kolejny pakiet akcji i pozyskać nowych.
Spółki akcyjne wymagają też dużego wkładu własnego na początek działalności – przynajmniej trzech wspólników musi uzbierać łącznie kapitał na poziomie 500 tysięcy złotych. Sama rejestracja również jest bardzo kapitało- i czasochłonna, a po powstaniu jest podwójnie opodatkowana oraz konieczne jest prowadzenie pełnej księgowości.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...