Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? tutaj Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. kantor waluty online Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni.

Kiedy można zawiesić działalność

Często zdarzają się sytuacje, kiedy dalsze ciągłe prowadzenie działalności gospodarczej z różnych powodów staje się niemożliwe. Nie zawsze jednak jest to powód do ich całkowitego zamknięcia. Ustawodawstwo wskazuje, ze są sytuacje, w którym zamiast likwidować przedsiębiorstwo można zawiesić jego działalność.
Najczęstszą tego typu sytuacją jest sezonowość prowadzonej działalności. Jeśli są prace, które można wykonywać tylko w określonym czasie i nie ma szans na zdobycie zleceń, to działalność można zawiesić do kolejnego sezonu.
Ważnym powodem do zawieszenia działalności jest też utrata płynności finansowej – jeżeli niemożliwe jest opłacanie samych kosztów a co dopiero prowadzenie inwestycji i normalnego funkcjonowania, to do czasu jej odzyskania można zawiesić prowadzenie działalności.
Ustawodawca pomyślał również o przypadkach losowych oraz możliwych chorobach właścicieli, które uniemożliwiają działalności firmy i również zezwala na zawieszenie w takich okolicznościach.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...