Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni. http://www.apuestas365.org/Como-verificar-mi-cuenta-de-bet365.html

Kiedy należy wnieść opłatą adiacencką?

Posiadanie nieruchomości wiąże się nie tylko z opłacaniem podatku od nieruchomości, ponieważ czasem może wystąpić konieczność wniesienia opłaty adiacenckiej. Czym jest i kiedy należy ją wnieść?
Opłata adiacencka jest opłatą, którą uiszczają właściciele lub użytkownicy wieczyści nieruchomości, jeśli jej wartość wzrosła na skutek scalenia, scalenia i powtórnego podziału lub pojawienia się nowej infrastruktury. Stawkę procentową ustala zawsze rada gminy, przy czym nie może ona przekroczyć 30 % wzrostu wartości nieruchomości w przypadku jej podziału i 50 % w pozostałych przypadkach. Ustala się ją na podstawie różnicy między dawną wartością a nową i to od tej różnicy nalicza się opłatę.
Opłata adiacencka jest naliczana tylko w przypadku, gdy właściwy wójt, burmistrz lub prezydent miasta wyda taką decyzję. Ma na to dwa lata od dnia wzrostu wartości nieruchomości, decyzja późniejsza jest uznawana za nieważną.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...