Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? hosting Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. skup oleju posmażalniczego Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni.

Kiedy potrzebny jest operat?

Przy zmianie stanu prawnego nieruchomości często zastanawiamy się, czy konieczna jest specjalistyczna wycena dokonana przez rzeczoznawcę majątkowego, czy nie. Oto najczęstsze przypadki, w których ma to znaczenie.
Przy sprzedaży nieruchomości na rynku cena, którą ustalimy właściwie nie ma znaczenia i nie musimy jej określać przy pomocy rzeczoznawcy. Dysponujemy wtedy posiadaną własnością, a ostatecznie kwotę, za którą nieruchomość zostanie sprzeda i tak określa rynek. Własną sugerowaną możemy określić na dowolnym poziomie.
Wartość nieruchomości zaczyna mieć znaczenie, gdy udajemy się z nią do jakiejś instytucji. W przypadku brania kredytu hipotecznego czy udziału w programie MDM, a także wnoszenia nieruchomości jako aportu do spółki konieczna jest znajomość prawdziwej wartości nieruchomości, a więc tej ustalanej w operacie szacunkowym, ponieważ na jej podstawie ustala się wysokość wkładu własnego czy potrzebnego dofinansowania.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...