Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. pasmanteria Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni.

Kiedy spółka partnerska?

Przedstawiciele wolnych zawodów często postanawiają założyć wspólną działalność gospodarczą – spółkę partnerską. Czym charakteryzuje się ta forma prowadzenia działalności?
Spółka działa działa tylko w obszarze działalności, na którą uprawnienia mają jej członkowie. Podobnie jak w przypadku spółki jawnej w nazwie przedsiębiorstwa musi znajdować się nazwisko przynajmniej jednego jej wspólnika, ale inaczej niż w jej przypadku, odpowiedzialność za zobowiązania spółki dotyczy tylko wykonywania własnej działalności a nie wszystkich wspólników.
Spółki partnerskie zakładają zwykle przedstawiciele tego samego wolnego zawodu – lekarze, artyści, księgowi, architekci, ale nie ma powodu, by w jednej spółce partnerskiej nie było ich kilku, na przykład popularnego zestawienia adwokata, notariusza i radcy prawnego, dzięki czemu w jednym miejscu klient może skorzystać z usług wielu fachowców, łatwiejsza jest również współpraca między partnerami, którzy mogą bez problemu konsultować się ze specjalistami różnych dziedzin.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...