Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni.

MDM ma limity maksymalnych stawek z m²

Program Mieszkanie Dla Młodych poza limitami dotyczącymi maksymalnej powierzchni użytkowej nieruchomości (50 m² dla mieszkań i 100 m² dla domów jednorodzinnych), posiada też limit maksymalnych kosztów za m².
Limity maksymalnych kosztów za m² ustalane są co kwartał dla większych miejscowości w każdym województwie osobno, gmin położonych w ich bezpośrednim sąsiedztwie oraz dalszych. Przez złożeniem wniosku o dofinansowanie wkładu własnego należy się z nimi zapoznać, bo te, które limit przekroczą, zostaną odrzucone.
Limity są ustalane na podstawie realnych cen rynkowych zanotowanych w danym okresie, osobno dla rynku wtórego i pierwotnego. Na kwartał III 2016 roku limity są niższe niż były na kwartał II, przypuszcza się również, że ustalenia na kwartał IV będą jeszcze niższe. Zwiastuje to ograniczenie dostępności programu i utrudnienia w znalezieniu odpowiednich, spełniających warunki, mieszkań w dobrym stanie. Być może większym zainteresowaniem zacznie się cieszyć rynek wtórny i mieszkania przeznaczone do remontu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...