Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni.

Możliwości finansowania zakupu nieruchomości

Program Mieszkanie Dla Młodych jest bardzo popularny i pozwala wielu osobom na zakup pierwszego mieszkania. Co jednak jeśli z jakiegoś powodu nie można z niego skorzystać a nie istnieją inne programy podobne do MDM? Jakie są inne sposoby zdobycia środków na sfinansowanie zakupu?
Najprostszym rozwiązaniem w takich sytuacjach jest kredyt hipoteczny. Niełatwo go dostać, bo trzeba spełnić szereg warunków, a także posiadać zdolność kredytową, o którą niełatwo w obecnych warunkach ekonomicznych i 15 % wkładu własnego (niekoniecznie w gotówce, może być w obligacjach skarbowych).
Innym sposobem jest poproszenie bliskich o pomoc. Nawet jeżeli nie będą w stanie sfinansować całego zakupu, to mogą zaoferować wsparcie chociaż w części lub udzielić pożyczki na lepszych warunkach niż banki – chociażby bez konieczności spłaty oprocentowania.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...