Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. domeny Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni.

Na jak długo można zawiesić działalność gospodarczą?

Zawieszenie działalności gospodarczej może nastąpić w wyniku utraty płynności finansowej, zdarzeń losowych lub czasowym braku możliwości zdobycia zlecenia (np.: z powodu nieodpowiedniego sezonu lub awarii maszyny koniecznej do jego realizacji i konieczności długiej naprawy). Wiąże się ono z szeregiem korzyści finansowych, jak brak składek na ZUS czy zaliczki na podatek dochodowy, ale nie można go stosować zbyt długo. Jaki okres zawieszenia działalności jest maksymalny?
Okres zawieszenia działalności gospodarczej nie może być dłuższy niż 24 miesiące. Liczy się je od dnia, który wskazano we wniosku i najwcześniej zaczyna się tego dnia, w którym go złożono, zgodnie z zasadą „prawo nie działa wstecz”. Istnieje także minimalny okres zawieszenia działalności gospodarczej, który wynosi miesiąc. W tym przypadku upływ czasu również liczymy od dnia, w którym złożono wniosek o zawieszenie działalności lub późniejszego, wskazanego.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...