Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? slupkisklep.pl Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. montaż klimatyzacji katowice Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni. Tani wywóz gruzu

Opłata uzdrowiskowa

Przebywanie powyżej doby w miejscach atrakcyjnych turystycznie oraz innych, które mają status uzdrowiska na mocy ustawy o lecznictwie uzdrowiskowym, uzdrowiskach i obszarach ochrony uzdrowiskowej oraz gminach uzdrowiskowych wiąże się z koniecznością wnoszenia opłaty uzdrowiskowej.
Wysokość opłaty uzdrowiskowej ustalana jest przez Radę Gminy na podstawie orzeczenia Ministra Finansów, który podaje stawkę maksymalną. Opłatę zwykle dolicza się do rachunku w pensjonatach, hotelach oraz polach biwakowych, jednakże bywa, że sposób wnoszenia jest inny – czasem trzeba się skierować w odpowiednie miejsce i warto się tego dowiedzieć wcześniej.
Nie ma ulg związanych z opłatą, jednakże w specjalnych okolicznościach można skorzystać ze zwolnienia – przebywanie w szpitalach, bycie opiekunem osoby niewidomej oraz posiadanie nieruchomości letniskowej w miejscowości uzdrowiskowej sprawia, że opłata uzdrowiskowa nie jest obowiązkowa.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...