Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni.

Podatek katastralny – tylko wady?

Podatek katastralny, czyli podatek od wartości nieruchomości budzi powszechny opór społeczeństwa. Czy jego wprowadzenie oznacza tylko wzrost kosztów związanych z jego płaceniem i nie ma żadnych pozytywnych aspektów?
Rzadko pamięta się, że wzrost opłat i podatków powoduje wzrost przychodów budżetowych, a przychody są wydawane na inwestycje, z których korzystają wszyscy. Dzięki temu gmina będzie mogła zadać o dotąd niedostatecznie dofinansowane elementy – drogi, parki, szkoły i wiele innych.
Gmina będzie się też starała jeszcze bardziej podnieść wartość nieruchomości poprzez inwestycje w ich otoczeniu – będzie chciała czerpać jeszcze wyższe dochody z tytułu podatku. Przede wszystkim odbije się to na infrastrukturze, a więc poprawie chodników, jezdni, parków miejskich. Podniesie to komfort życia mieszkańców, może też zaprocentować przy sprzedaży nieruchomości, która będzie atrakcyjniej położona, a przez to droższa.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...