Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. sklepy magento Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni.

Praca po godzinach – rozliczanie

Polski pracownik wciąż jest w czołówce pracujących przez największą liczbę godzin. Średnio wyrabia 40 nadgodzin w ciągu miesiąca, co oznacza ¼ etatu. Czy jest szansa na to, by coś się zmieniło?
Na rynek pracy powoli wchodzi nowe pokolenie – osoby urodzone tuż przed lub już po transformacji ustrojowej. Nowe pokolenie ma już zupełnie inne wymagania względem standardu pracy. Nie chce pracować po 10 godzin na dobę, potrzebuje czasu dla siebie, dla rodziny, dla swoich pasji. Przy tym bezrobocie w ostatnich miesiącach jest niskie, na poziomie 8,6 %, a pracodawcy potrzebują coraz lepiej wykwalifikowanych pracowników. Oznacza to, że wkrótce będzie musiała nastąpić zmiana w podejściu do pracy i pracownika. Pracodawcy nie będą mogli oczekiwać od pracowników ciągłej pracy po godzinach, ponieważ ci się na to nie zgodzą. Nie ma już barier, które były dotychczas i jeśli pracować jednym przedsiębiorstwie pracownikowi nie odpowiada to pójdzie do innej, niekoniecznie w danym kraju. Zarobki też nie są jedynym motywatorem pracowników, którzy często decydują się pracować za niższe pieniądze, ale w lepszych warunkach. Pracodawcy będą musieli się z tym albo pogodzić, albo szukać pracowników nisko kwalifikowanych i poświęcać czas na ich doszkalanie.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...