Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni.

Rynek pierwotny a wtórny

Przy rozpoczynaniu inwestycji na rynku nieruchomości bardzo często zaczynamy się zastanawiać nad tym, czy zrobić to na rynku pierwotnym czy wtórnym. Jaka jest różnica między nimi?
Rynek wtórny oferuje nieruchomości, które wcześniej były już w obrocie i z których ktoś korzystał. Bardzo często wiąże się to z rozpoczęciem remontu po zakupie nieruchomości, ponieważ nie jest ona w stanie idealnym. Częściej też dochodzi do awarii, problemów technicznych i późniejszych napraw i remontów, ponieważ nieruchomość całościowo jest po prostu bardziej zużyta. Niemniej te mieszkania zwykle są wykończone i poza drobnymi naprawami (które czasem nie są konieczne) gotowe do urządzenia zamieszkania w nich.
Nieruchomości na rynku pierwotnym są w stanie idealnym, ponieważ dopiero zostały wybudowane. Nie są zużyte, awarie i konieczne naprawy będą rzadsze i wystąpią po dłuższym okresie eksploatacji. Niestety te nieruchomości często są droższe niż pochodzące z rynku pierwotnego i przed zakupem trzeba się dobrze zastanowić nad opłacalnością. Szczególnie, jeśli kupowana nieruchomość jest w stanie surowym i konieczne będzie wykończenie, które zawsze wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...