Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni.

Ryzyko związane z zakupem nieruchomości pod najem

Zakup nieruchomości w celu dalszego jej wynajmowania jest coraz popularniejszym sposobem inwestowania kapitału. Mimo niepodważalnych zalet jest jednak obarczony pewnym ryzykiem.
Najważniejsze w tym przypadku jest pozyskanie najemcy, co bywa trudne. W przypadku nieruchomości atrakcyjnych turystycznie najem jest właściwe tylko sezonowy i poza sezonem trudno wynająć komuś mieszkanie, ponieważ nie ma zainteresowania. Nieruchomości umiejscowione w mieście również nie są łatwe w wynajęciu na cały rok – czasem studenci są zainteresowani wynajmem na rok akademicki, czasem pracownicy, jednak zawsze trzeba się liczyć, z tym, że nieruchomość przez określony czas nie będzie na siebie zarabiać.
Wynajmowanie nieruchomości wiąże się z jej ubezpieczeniem oraz skonstruowaniem dobrej umowy. W innym przypadku może dość do zniszczeń w mieszkaniu i czasem nie wszystkie z nich zostaną opłacone przez wynajmującego, który może także zniknąć bez słowa. Nieregulowanie rachunków w terminie również jest rodzajem ryzyka, z którym należy się liczyć. Zwłaszcza, ze usunięcie lokatora z nieruchomości bywa problematyczne – musi mieć dokąd się udać, musi być odpowiednia pora roku, powód.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...