Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? hosting stron www Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. kantor walutowy internetowy Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni.

Służebność a dziedziczenie

Dziedziczenie jest bardzo ważne w zarządzaniu posiadanym majątkiem. Czasem niestety przekazanie posiadanych dóbr na wybrana osobę bywa problematyczne. Na przykład nie możemy zapisać nieruchomości komukolwiek, ponieważ prawo do jej dziedziczenia mają nasi najbliżsi – małżonek, dzieci. W jaki sposób można ominąć ten przepis?
Służebność osobista mieszkania jest nie tylko inwestycją na przyszłość, pozwalającą na ograniczenie kosztów utrzymania na emeryturze i uzyskanie pomocy, która w pewnym momencie życia okaże się konieczna. Służebność pozwala przekazać nieruchomość określonej osobie, właśnie w zamian za tę pomoc. Prawo do nieruchomości po śmierci służebnika przejdzie na nią, a więc rodzina osoby, na która służebność się ustanawia nie będzie miała do niej prawa. Oznacza to, że ustanowienie służebności osobistej pozwala na wybranie osoby, do której nieruchomość trafi z ominięciem normalnych przepisów dotyczących dziedziczenia.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...