Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni.

Ustanowienie służebności mieszkania inwestycją na przyszłość?

Posiadanie nieruchomości czasem wiąże się pragnieniem czerpana z niej określonych korzyści. Niekoniecznie są to kwestie finansowe, jak pobieranie czynszu za najem bądź rat odwróconego kredytu hipotecznego. Dobrą inwestycja poczynioną na nieruchomości przez jej właściciela jest ustanowienie służebności na siebie i przekazanie jej innej osobie.
Ta możliwość czerpania zysku z nieruchomości staje się coraz popularniejsza. Dzięki niej osoba, na którą ustanowiona jest służebność nie ponosi wszystkich kosztów powiązanych z nieruchomością i jej utrzymaniem, otrzymuje pomoc ze strony osób przejmujących nieruchomość w podstawowych kwestiach – dbania o zdrowie, wyżywienia, opieki nad nieruchomością. Służebność jest szczególnie korzystna dla osób nieposiadających spadkobierców i rodziny a także tych, które mają z nimi złe stosunki chcą zabezpieczyć swój byt.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...