Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. http://www.znakpak.com.pl/ Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni. Doradztwo podatkowe w Krakowie Planowanie podatków z ekspertami MISP

Włoski podatek od nieruchomości

Włochy są krajem atrakcyjnym turystycznie i modne jest tam kupowanie mieszkań pod wynajem. Niemniej jak w większość krajów na świecie, tak i tam posiadanie jakiejkolwiek nieruchomości w obarczone jest koniecznością płacenia podatku z tego tytułu. Jak wygląda tamtejszy podatek od nieruchomości?
Podatek od nieruchomości we Włoszech bardzo przypomina niemiecki. Podobnie jak tam nakładany jest przez władze lokalne na wszystkich posiadaczy nieruchomości. Nalicza się go przez pomnożenie wartości rynkowej nieruchomości przez specjalny, ustalany przez rząd współczynnik. Korzyścią płacenia podatku od nieruchomości we Włoszech jest to, że jest on kosztem uzyskania przychodu dla osób prawnych, więc jeśli poza zakupem nieruchomości prowadzi się tam działalność gospodarczą i płaci podatek dochodowy można uzyskać ulgę z tego tytułu. Osoby fizyczne nie posiadają takiej możliwości.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...