Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. chwilowki-pozyczki.eu Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni.

Zakup nieruchomości pod najem

Zakup nieruchomości jest dość popularnym sposobem inwestowania kapitału, choć wymaga go bardzo dużo na start. Jakie zalety ma tego rodzaju inwestycja?
Zakup nieruchomości sam w sobie jest działaniem kosztownym, ale pozwala na zamrożenie kapitału i zabezpieczenie go przed utratą wartości realnej. Kupiona nieruchomość, przy założeniu, że jej stan techniczny się nie pogarsza, zwykle ma stałą wartość, czasem tylko rośnie na skutek poczynionych na niej lub w jej otoczeniu inwestycji. Dzięki temu nawet sprzedaż po jakimś czasie gwarantuje, że nakład poczyniony na jej zakup się zwróci.
Korzyścią z zakupu nieruchomości jest również możliwość jej najmu. Kupiona za posiadane oszczędności generuje zyski, natomiast kupiona przy wykorzystaniu kredytów hipotecznych pozwala na spłatę rat przy pomocy miesięcznych opłat za najem. Bardzo często stopa zysku w tym przypadku jest wyższa niż w przypadku lokat bankowych – zamiast około 2,5 % oprocentowania poziom zysku często wynosi aż 4%.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...