Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. najlepszy kredyt konsolidacyjny Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni.

Zaufać rzeczoznawcy majątkowemu?

Od czasu do czasu konieczna jest wiedza na temat tego, ile warta jest nieruchomość – przed jej sprzedażą, chęcią wzięcia kredytu hipotecznego, przekazania w darowiźnie czy w wielu innych przypadkach. Wówczas potrzebna jest wycena i operat szacunkowy wykonywany przez specjalistę. Dlaczego warto mu zaufać w kwestii wartości nieruchomości?
Rzeczoznawcza majątkowy ma odpowiednią wiedzę, potwierdzoną pozwoleniem wykonywania zawodu przez Ministerstwo. Aby tak było musi zdać egzamin i nie być karany za przestępstwa skarbowe. Nie leży więc w jego interesie oszukiwanie w kwestii wartości nieruchomości – jeśli zostanie mu udowodnione, to utraci prawo wykonywania zawodu. Operaty wykonywane przez rzeczoznawce podlegają zewnętrznej kontroli i można złożyć skargę na rzeczoznawce do Ministerstwa Budownictwa i Infrastruktur, a w razie udowodnienia zaniedbania rzeczoznawca ponosi konsekwencje – naganę, zawieszenie prawa wykonywania zawodu lub jego pozbawienie.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...