Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni.

Zawieszona pomoc dla Ukrainy

Kiedy rozpoczął się konflikt Rosyjsko Ukraiński Unia Europejska postanowiła wspierać Ukrainę, a w jej ślady poszło wiele instytucji międzynarodowych. Jednym z nich był Międzynarodowy Fundusz Walutowy, który postanowił udzielić Ukrainie wsparcia finansowego mającego pomóc między innymi w walce z korupcją oraz poprawą gospodarki.
Środki na ten cel były wypłacane stale w kilku transzach, jednakże pod koniec lipca 2016 MFW postanowiło wstrzymać wypłaty i decyzję o ich kontynuacji lub zaprzestaniu odwlec o kolejny miesiąc i dwa. Argumentuje to niedostatecznie skuteczną i szybką walką z korupcją na Ukrainie – państwo rzeczywiście nie wdraża wszystkich koniecznych reform. Ostateczna decyzja, czy wypłaty będą kontynuowane zapadnie w sierpniu lub wrześniu.
Nie jest to pierwszy program tego typu skierowany do Ukrainy. W 2014 rozpoczął się inny, który trwał 2 lata i miał na celu walkę z korupcją oraz stabilizację gospodarki krajowej. Wówczas Ukraina otrzymała 4,6 mld dolarów.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...