Fachowe doradztwo
Chcesz mieć pewność czy podjąłeś najlepszą z możliwych decyzji finansowych? Chcesz rozwiać swoje watpliwości? A może potrzebujesz informacji, któe pozwolą Tobie podjąć mądrą decyzje? Zajrzyj na mojego bloga o finanasach a wszystko to zyskasz! Od dawna zajmuje się tematyką finansów - teraz postanowiłem swoją wiedze oraz doświadczeniem podzielić się z innymi. Dzięki temu masz niesamowitą możliwość uzyskania fachowej wiedzy na temat finansów. Wystarczy tylko zajrzeć na mojego bloga i poczytać zamieszczone tam informacje. Tak niewiele trzeba byś zrobił porządek w swoich finansach – koniecznie odwiedź mojego bloga! Nasza strona to także kompleksowa oferta produktów finansowych dla każdego i na każdą kieszeń. Wybieramy sprawdzone oferty i instytucje przez co klienci są zadowoleni.

Zwrot w ramach MDM?

Dofinansowanie z programu Mieszkanie dla Młodych jest w zasadzie bezzwrotne, jednakże mogą pojawić się sytuacje, kiedy zwrot będzie musiał być dokonany. Kiedy pojawia się taki wymóg?
Mieszkanie jest kupowane w celu zaspokojenia podstawowych potrzeb mieszkaniowych, co oznacza, że może być wykorzystywane tylko na ten cel przez 5 lat po otrzymaniu dofinansowania. W tym okresie nie może być ani wynajmowane, ani użyczane, ani wykorzystywane w inny, niezgodny z tym celem sposób. Jeżeli ten warunek zostanie naruszony to kwota dofinansowania musi zostać zwrócona, proporcjonalnie do okresu, w którym mieszkanie zaczęto wykorzystywać w inny sposób. Na zwrot przeznaczony jest okres dwóch miesięcy, później naliczane są odsetki.
Zwrot nie będzie wymagany w przypadku zawarcia małżeństwa z osobą posiadającą prawo do innego lokalu lub w przypadku dziedziczenia innego.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Sonda

Jak oszczędzasz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...